Destek mi Lazım?

Bize tüm tıbbi birimlerimiz ile ilgili 7/24 ulaşabilirsiniz.

+90(232) 487 88 88

Alexandrite Lazer

Alexandrite lazer, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için kullanılan en etkili lazer epilasyon yöntemlerinden biridir. Bu yöntem, kıl köklerini hedef alan ve onları yok eden yüksek enerjili bir lazer ışını kullanır. İzmir Buca da aleksandirite kullanan sağlık işletmesi olarak,bu hizmeti steril ortamlarda profesyonel ekibizmle yapmaktayız.

Alexandrite Lazer Epilasyon: Nedir, Nasıl Çalışır?

Alexandrite lazer, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için kullanılan en etkili lazer epilasyon yöntemlerinden biridir. Bu yöntem, kıl köklerini hedef alan ve onları yok eden yüksek enerjili bir lazer ışını kullanır.

Alexandrite Lazer Nasıl Çalışır?

Alexandrite lazer, 755 nanometre dalga boyunda bir lazer ışını kullanır. Bu dalga boyu, koyu renkli kıllarda bulunan melanin pigmenti tarafından en iyi şekilde emilir. Lazerin enerjisi, kıl kökündeki melanin pigmentini ısıtır ve bu da kıl kökünün tahrip olmasına neden olur.
Alexandrite lazer, hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilen yaygın bir estetik uygulamadır. Bu yöntem, bacak, kol, yüz, bikini bölgesi, koltuk altı gibi vücudun hemen hemen her bölgesinde uygulanabilir

Alexandrite Lazer Epilasyonun Avantajları

Alexandrite lazer epilasyonun başlıca avantajları şunlardır: Yüksek etkili: Alexandrite lazer, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için en etkili lazer epilasyon yöntemlerinden biridir. Geniş uygulama alanı: Alexandrite lazer, hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilen, vücudun hemen hemen her bölgesinde uygulanabilen bir yöntemdir. Hızlı ve konforlu: Alexandrite lazer epilasyon seansları hızlı ve konforludur.

Alexandrite Lazer Epilasyon Sonrası

Alexandrite lazer epilasyon seansı sonrası, aşağıdakileri yapmanız gerekir: Güneşten kaçının: Alexandrite lazer, ciltte geçici bir kızarıklık ve hassasiyete neden olabilir. Bu nedenle, lazer epilasyon seansı sonrası güneş ışığından kaçınmanız gerekir. Cildinizi nemlendirin: Lazer epilasyon, ciltte kuruluğa neden olabilir. Bu nedenle, lazer epilasyon seansı sonrası cildinizi nemlendirmeniz gerekir. Ağrı kesici kullanın: Alexandrite lazer epilasyon, ciltte hafif bir ağrıya neden olabilir. Bu ağrıyı hafifletmek için ağrı kesici kullanabilirsiniz.

Alexandrite Lazer Epilasyon Fiyatları

Alexandrite lazer epilasyon fiyatları, uygulamanın yapıldığı bölgeye, seans sayısına ve kullanılan lazer cihazına göre değişiklik gösterir. Genel olarak, alexandrite lazer epilasyon fiyatları diğer lazer epilasyon yöntemlerine göre daha yüksektir çünkü cihazın kalitesi ve kıl üzerindeki etkisi en çok olan cihazdır.
Alexandrite Lazer Epilasyon yaptırmadan önce, mutlaka bir uzmana danışmalısınız.

Alexandrite Lazer

Konuşmayı Başlat
Yardım mı Lazım ?
Özel Mavi Deniz Tıp Merkezi
Merhabalar 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?